آموزش


آموزش
 
فهرست دوره های آموزشی شرکت نیروکشش صنعت :
 
(( آموزش اپراتوری و تعمیر و نگهداری انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و جرثقیل دیواری و جرثقیل کارگاهی))
اپراتوری : شامل روش کار با دستگاه ، تشریح سرعت ها و نحوه انتقال بار و آموزش عملی کار با دستگاه .
برق : شامل آموزش سیستم تابلو برق و تجهیزات الکترونیکی و برق رسان انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و جرثقیل دیواری.
مکانیک : شامل آموزش تعمیرات انواع بالابر برقی بکسلی ، بالابر برقی زنجیری ، بالابر دستی و وینچ در ظرفیت های مختلف و موتورهای حرکت طولی انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و جرثقیل دیواری .
سازه : شامل آموزش طراحی سازه و کلاس کاری و روش های نگهداری ، مسائل خورندگی و جوش و خیز پل .
 
در پایان دوره ها ی آموزشی فوق مدرک ( دو زبانه ) پایان دوره از سوی مرکز آموزش نیروکشش صنعت برای افرادی که دوره های فوق را با موفقیت گذرانده اند صادر می گردد .
 
زمان آموزش دوره ها و هزینه آموزش به نسبت تعداد نفرات شرکت یا افراد متقاضی می باشد .
 
 لازم به ذکر است آموزشگاه نیروکشش صنعت اولین و تنها مرکز آموزش تخصصی تعمیر و نگهداری و اپراتوری انواع جرثقیل های صنعتی ( کارگاهی ) در ایران می باشد و تمامی کلاسها با حضور بهترین اساتید مجرب و با تجربه کشور و به صورت تخصصی در محیطی ویژه برگزار می شود و تلاش شده در بهترین سطح بین المللی برگزار شود.
در مراحل مختلف کار آموزان از مراحل ساخت جرثقیل ، تعمیرات عملی در محیط کارخانه و کارگاه آموزشی می توانند بازدید نمایند و با قطعات از نزدیک آشنا شوند .
ما افتخار این را داریم که تیم آموزش شرکت نیروکشش صنعت خدمات آموزشی خود را با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی در صنایع مختلفی مانند : نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، پالایشگاه ، کارخانه های سیمان ، مجتمع های فولاد و خودرو سازی و دیگر صنایع بزرگ کشور ارائه کرده است .
واحد آموزش گروه نیروکشش صنعت آماده ارائه خدمات آموزشی به تمامی صنعت گران می باشد .
در صورت نیاز به مشاوره لطفا با ما تماس بگیرید .

تماس با ما

خوزستان /اهواز /پاداشهر /خیابان 10 پادادشهر/سیتی سنتر هیراد/طبقه سوم اداری/ واحد9

 شماره تلفن دفتر مرکزی:           35545246-061

شماره تلفکس دفتر مرکزی:        35545247-061

شماره تلفن همراه مدیریت:         09161111870

شماره همراه مسئول دفتر :        09160407384

    e mail:nks.group2000@gmail.com

   web site:www.nksco.ir